Diğer Tırnaklar

Diğer Tırnaklar

Grid View:
Quickview

Akvaryum Tırnak (100 Adet)

(0)
Orders (1)
324.14₺

AKVARYUM TIRNAK - AKVARYUM GÖRÜNTÜSÜNDE İÇERİSİNDE SU BARINDIRAN HARİKA TIRNAKLAR YARATMAK İÇİN OLUŞTURULMUŞ BİR SET.SET İÇERİĞİ: 100 ADET TIRNAK + ŞIRINGA+ İĞNEAKVARYUM TIRNAKSULU TIRNAKtakma tırnakprotez tırnaktırnakkolay frenchmanikür pedikür French TırnakNaturel TırnakŞeffaf TırnakDoğal TırnakClear NailFrench NailAKVARYUM - SU - TIRNAK - T..

Quickview

Folyo Görünümlü Tırnaklar

(0)
Orders (0)
226.90₺

ÜRÜN SEÇENEKLERİNDEN TIRNAK MODELİNİ SEÇİNİZMETALİK RENKLERDE MINX TIRNAKLAR 1KUTUDA 24 ADET MEVCUTTUR. TIRNAĞINIZIN ÜZERİNİ TAMAMEN KAPLIYACAK ŞEKİLDE YAPIŞTIRIYORSUNUZ.FOLYOLU TIRNAĞIN HAZIRI - TIRNAĞA FULL YAPIŞIYOR .DEĞİŞİKLİK VE ŞIKLIK ARAYAN MÜŞTERİLER İÇİN.************************************************************************Minx tırnak, f..

Quickview

French Fashion Tips (100 Adet)

(0)
Orders (0)
226.90₺

ÜRÜN SEÇENEKLERİNDEN TIRNAK MODELİNİ SEÇİNİZYENİ MODA PROTEZ TIRNAKLARFRENCH GİBİ TIRNAĞIN UCUNA TAKILIYOR NORMAL PROTEZ TIRNAK GİBİ İŞLENİYOR ÇOK ÇEŞİTLİK VE ŞIK MODELLER MEVCUT. DEĞİŞİKLİK VE ŞIKLIK ARAYAN MÜŞTERİLER İÇİN.************************************************************************PROTEZ TIRNAK DESENLİ Protez tırnak yapımında kul..

Quickview

French Tip (128Adet)

(0)
Orders (1)
259.31₺

FRENCH TIRNAK UÇLARI 1 KUTUDA 128 ADET - 16 FARKLI BOYDAN 8ER ADETFrench tırnak yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı, yeni çıkan bu teknik ile tırnak uçlarına eklenen bu frenchler üzeri jel yada ultraseal yada topcoatla güçlendirilerek kullanıla bilir....FRENCH TIRNAK UÇLARI 140 ADET, French tırnak yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı, yeni çıkan bu te..

Quickview

French Tip (140Adet)

(0)
Orders (0)
356.55₺

FRENCH TIRNAK UÇLARI 140 ADETFrench tırnak yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı, yeni çıkan bu teknik ile tırnak uçlarına eklenen bu frenchler üzeri jel yada ultraseal yada topcoatla güçlendirilerek kullanıla bilir....FRENCH TIRNAK UÇLARI 140 ADET, French tırnak yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı, yeni çıkan bu teknik ile tırnak uçlarına eklenen bu f..

Quickview

French Tip 24'lü (PTNF)

(0)
Orders (0)
171.79₺

Tırnağınız full şelilde yapışan 24 Adet 1.Kalite French Tırnaklar.24 Adet TırnakYapıştırıcısıTırnak Ayarlama Çubuğu..

Quickview

French Tip 24'lü FRT

(0)
Orders (0)
129.66₺

6 MODEL MEVCUT SEÇİNİZ - Tırnağınız full şelilde yapışan 24 Adet 1.Kalite French Tırnaklar.24 Adet Tırnak - 1 KUTU - 1 MODEL GELMEKTEYapıştırıcısıTırnak Ayarlama Çubuğu..

Quickview

French Tip Kısa (70 Adet)

(0)
Orders (0)
356.55₺

FRENCH TIRNAK UÇLARI 1 KUTUDA 70 ADET French tırnak yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı, yeni çıkan bu teknik ile tırnak uçlarına eklenen bu frenchler üzeri jel yada ultra seal yada top coat ile güçlendirilerek kullanıla bilir....French Tırnaktırnak frencitakma tırnakprotez tırnaktırnakkolay frenchmanikür pedikür French TırnakNaturel Tırna..

Quickview

Kırık Cam Görünüşlü Tırnaklar 50'li

(0)
Orders (0)
259.31₺

CAM GÖRÜNÜŞLÜ GİRİNTİLİ ÇIKINTILI TIRNAKLAR 50ADETCam görünüşlü yeni moda süper tırnaklar....French Tırnaktırnak frencitakma tırnakprotez tırnaktırnakkolay frenchmanikür pedikür French TırnakNaturel TırnakŞeffaf TırnakDoğal TırnakClear NailFrench NailSüslü cam gibi dekoratif tırnaklar, Protez tırnak gibi tırnağın uç kısmına takılan dekoratif t..

Quickview

Office Girl Nail - OFG

(0)
Orders (0)
129.66₺

ÜRÜN SEÇENEKLERİNDEN MODELİ SEÇİNİZ.OFİS KIZ SERİSİ DESENLİ TIRNAKLAR .Tırnağınız full şelilde yapışan 24 Adet YAPAY TAKMA TIRNAK + Yapıştırıcısı ile beraber set...

Quickview

Poly Gel - Mold - Dual Nail (120 Pieces)

(0)
Orders (1)
162.07₺

Practical nail mold (igloo) for making nails with poly gel, builder jej and acrylic nail materialsFeatures: 100% brand new . Ultra-thin, perfect choice for your nail fashion. It is easy to use, precise, perfect decoration and long-lasting. It is suitable for use in Builder gel, poly gel, acrylic applications. Suitable for most nails, different size..

Quickview

Salon Model Long Tips (100Adet)

(0)
Orders (29)
129.66₺

Salon Model Long Tips (100Adet) Profesyonel salon model tırnaklar, uzun tırnak sevenler için , uzun salon tırnakları 1 kutuda 100 adet mevcut.En iyi fiyat garantili, kendi ithalatımız.Özellikler:En çok kullanılan, geniş yan duvarlara sahip yapay tırnak uçları olarak tasarlanmıştır. Çok çeşitli tırnak şekillerine uygulanabilir...

Quickview

Color Chart Nail 120pcs

(0)
Orders (3)
194.48₺

Nails 120 Pieces for Color ChartColor Chart Book - 120, Color nail polish presentation chart, nail presentation book, permanent nail polish presentation stand, organizer, nail gel color card and book, nail polish presentation chart nail, nails..

Showing 1 to 13 of 13 (1 Pages)