Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 21 of 35
  Bu ürün, kataloğumuza 28 Ekim 2017, Cumartesi tarihinde eklendi.

  Cilt Bakım Cihazı - İyonik-Foton-Sonic
  [cb-iyonik]

  Price:  723.69TL

  I-PH-S (İyonik-Foton-Sonic) en etkili kullanarak üç uluslararası kabul görmüş cilt bakım teknolojisi:

  iyon, güç ışığı, ultrasonik ve bir taşınabilir küçük ince enstrüman koleksiyonu, kullanabilirsiniz, fiziksel kullanabilirsiniz zarar vermeden enerji teşvik ve cildin kendi teşvik, hücre canlılığı mikrosirkülasyonu vücut için organizasyon hızlandırmak ve geliştirmek ve metabolik kapasitesi desteklemek, böylece cilt genç devlet.

  1.3 Mhz Ultrasonik Fonksiyonlar:

  her hücrenin kapasitesi ve hareket değiştirebilirsiniz hücreler olarak adlandırılan hassas masaj fonksiyonu ile masaj. bu uyarabilir ve cytomembrane ayarlamak, epidermis geçirgenliğini artırmak, onun termal, fiziksel ve kimyasal etkileri sıcaklığı çıkabilir derin cilt 0.5-1 °C tarafından, esansları absorbe cilt teşvik, hızlandırmak metabolizma ve doku yenileyici seyrini güçlendirmek. ultrasonik ayrıca ayrıştırmak çevreleyen atık yağ, enerji tüketir, onarım lenf ve kılcal damarları ile kilo kaybetme ve şekil heykel fonksiyonları.

  2. Foton Mavi/Kırmızı/Yeşil ışık Fonksiyonları: farklı ışık fonksiyonları şu var: (kırmızı ve Mavi ışık standart ürün olduğunu, ancak diğer farklı ışık da can müşterinin özel requirment olarak yapılabilir)

  biyo Kırmızı Işık: dalga boyu 625±3nm (16 LEDS): kırmızı ışık nüfuz 8-10mm olduğunu herhangi bir türü için uygundur cilt; fiber hücrelerini uyarmak için derma ulaşabilirsiniz. ısıtma kan dolaşımını artırmak ve kollajen albümin hiperplazi kırışıklıkları azaltmak ve cilt daha elastik ve pürüzsüz olun. hafif dalga boyu için uygundur çevreleyen gözler ve alın.

  Bio Mavi Işık: dalga boyu 3nm'lik (16 LEDLER): 0.5mm hakkında nüfuz mavi ışık vardır fonksiyonu sakinleştirici ve deri döküntüleri karşı; cilt için uygun, hassas yağlı ve deri döküntüleri ile. bunu ayarlayabilirsiniz cilt sebum salgısını, etkili akne kurtulmak ve güzelleştirme amacı ulaşmak için whelk. ayrıca, mavi işık astringe ve gevşetti cilt sıkın olabilir.

  Bio Yeşil Işık: dalgaboyu ± 3nm'lik (16 LEDLER): nötralizasyon etkileri vardır, dengeleme ve sakinleştirici, o gerilme azaltabilir, ödem elimiation içinde lenf ve kullanışlı araştırmak.

  BioYellow ışık (dalga boyu: 592 nm) (16 LEDS) peneration sarı ışık mesafesi biraz daha kısadır kırmızı ışık, hassas cilt tipi için uygundur. bu kabartma hassas cilt, teşvik lenfatik ve sinir sistemi, kas ve enchance bağışıklığı güçlendirmek cilt.

  3. Pozitif iyon ve Negatif iyon cilt kaldırma için, sıkma, derin temizlik vb

  4. Bio-dalga cildinizi masaj dinlenmek için yardımcı olur, kan dolaşımını teşvik ve metabolizma artırmak.

  opsiyonelseçim için sürekli masaj.

  özellikleri:

  1. The 5 in 1 ultrason cilt yenileme sistemi vardır, fototerapi, ionotherapy teknolojisi

  2. The 5 in 1 cilt yenileme syetem dinamik ışıkları vardır

  3. The 5 in 1 cilt yenileme sistemi noktalar azaltabilir, siyah nokta, ödem şişlik, göz çevresi akne, kırışıklıkları, izleri

  klinik uygulama

  * yüz ve vücut bakımı kullanılabilir

  * vücut zayıflama ve Cilt sıkılığını

  * derin nemlendirici, cilt teşvik kozmetik adsorbe

  * yüz şişliği ortadan kaldırmak, çift çene azaltmak için, şekil yüz

  * nokta sulandırmak, hatta renk, beyazlatma

  * Anti kırışıklık

  * koyu halkaları ortadan kaldırmak, gözlerinin altında torbalar.

  paket şunlardır:

  1 x ana makine

  1 x güç kaynağı tel

  1 x Güç adaptörü

  1 x koruyucu cam

  1 x İngilizce öğretim

  1 x Kaide

  Yorumları göster

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ