Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 1 of 31
  Bu ürün, kataloğumuza 29 Austos 2013, Perembe tarihinde eklendi.

  Spa Masaj Taş Seti 33'Lü (Volkanik ısıyı tutar)
  [SMSS-01]

  Price:  723.69TL

  35 X 30 X 10mm ....... 8 Adet

  40 X 30 X 14mm ....... 8 Adet

  80 X 30 X 20mm ....... 4 Adet

  75 X 60 X 22mm ....... 6 Adet

  100 X 75 X 32mm ..... 6 Adet

  110 X 70 X 30mm ..... 1 Adet

  MÜKEMMEL KALİTEDE 35 PARÇA MASAJ TAŞI

  Alternatif bakım olarak değerlendirilen sıcak taş masajı,binlerce yıldan buyana Uzak Doğuda uygulanmaktadır.Günümüzde ise ilk kez 1993 yılında masaj terapisti Mary Hanigan tarafından uygulanmaya başlamıştır.Terapist Mary omuzunda oluşan incinmeyi giderebilmek için çeşitli yöntemler araştırırken ve özellikle ısının kaslar ve dokular üzerinde ne kadar olumlu, rahatlatıcı etkiye sahip olduğunu da bildiği için volkanik taş bakımı uygulamaya başlamıştır.

  Sıcak taş masajı su içinde ısıtılarak bakıma hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz, yassı ve oldukça sert yapıda olan bu taşlaın sırt, boyun, bel, avuç içi,a yak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.

  Bu uygulamada lav taşları özellikle ısıyı iyi tuttuğu ve geç soğuduğu için tercih edilmektedir. Özellikle kaslar üzerinde termoterapi etkisi sağlayan sıcak taşlar vasıtası ile vücuda nüfuz eden ısı kan dolaşımını hızlandırdığından dolayı, hücrelerin daha fazla oksijen ile temesa geçmesini, bunun sonucunda da metabolizmanın hızlanmasını sağlar.

  Volkanik taşlarla yapılan düzenli bakımlar vücudumuzda şakra adı verilen enerji merkezlerini uyararak bedenimizi negatif enerjiden arındırır, ruh ve beden enerjisini yeniler ve çok ciddi bir şekilde ruhsal, zihinsel ve fiziksel anlamda rahatlama sağlar.

  Sıcak taşlarla yapılan bu bakımlar ayrıca:

  Başağrısı, Stres, Uykusuzluk, Regl dönemi sancıları Dolaşımın hızlanması, Toksinlerin atılması, Metabolizmanın hızlanması Gerginlik, Omuz-bel-sırt ağrıları, Yorgunluk Eklem rahatsızlıkları Sindirim ve solunum problemleri, Dolaşım sistemi üzerinde de olumlu etkileri vardır.

  Yorumları göster

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
LASER KOZMETİK