1xbet para cekmeimplant dis fiyatlari

Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 1 of 90
  Bu ürün, kataloğumuza 06 Austos 2013, Sal tarihinde eklendi.

  Stamping Diskleri B-001
  [DISKB-001]

  Price:  9.99TL

  B-SERİSİ DİSKLERİN TÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

  --------------------------------------------------------------------------------------------------

  B- DISC SERİSİ NAIL ART STAMPİNG DİSKLERİMİZ 90 ÇEŞİTTİR.

  B-SERİSİ DİSKLERİMİZ 5.5 CM BÜYÜKLÜĞÜNDE VE 7 DESEN İÇERİR Her disk üzerinde 7 desen mevcuttur.

  Diskler paslanmaz çelikten üretilmiştir, bozulmazlar, desen ojeniz olduğu sürece sınırsız kullanabilirsiniz. Her kullanımdan sonra desen ojesi diskin ve sıyıracın üzerinde kurumadan asetonla temizlenmelidir.

  Disklerin üzerinde bulunan gözle görülmez naylonu çıkartmayı unutmayınız.

  En fazla model en yüksek kaliteli tırnak süsleme diskleri arşivimize eklendi ve her geçengün tırnak süsleme setlerimiz genişlemektedir.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------

  Bu Yaz Tırnaklarınız Süslerle Renklenecek! Tırnakmatik tırnaksüsleme setleri Türkiye distribütörü sayfasına hoşgeldiniz. Tırnak süsleme setleri ile 1 dakikadan az bir sürede harika görünümlü rengarenk tırnaklara kavuşabilirsiniz. Klasik yöntemlerden farklı olan setleri boya canlılığı, desen çokluğu ve kolay uygulanabilirliği ile çok pratik bir üründür. Nail Stamping Art Setleri ile tırnağınız üzerine çiçekler, kelebekler, kalpler ve daha yüzlerce farklı şekilden beğendiğinizi isterseniz evinizde kendiniz yapabilecek, isterseniz kuaförünüzde çok kısa bir sürede yaptırabileceksiniz. Nasıl yapıldığını yanında gönderdiğimiz açıklamadanda kolayca öğrene bilirsiniz.

  B-SERİSİ DİSKLERİN TÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

  Yorumları göster

TAGS_PRODUCT

TS1, tırnak süsleme meyvaları, tırnak süsleme fimo, tırnak süsleme çiçeği, kuru çiçek , tırnak süsleme çiçekleri, renkli akrilik, süsleme akriliği, renkli jel, renkli süsleme jeli, Tırnak süsleme, tırnak süsleme malzemeleri, nail art, tırnak süsleme makinaları, tırnakmatik, tırnak matik, nail printer, nail art printer, nail art painter, tırnak boyama makinası, tırnak boyama makinaları, tırnak boyayıcı, tırnak, süsleme, laser kozmetik, Lazer Kozmetik, tırnak süsü, tırnak küpesi, tırnak işareti, tırnak bakımı, tırnak uzatma yöntemleri, tırnak boyama, tırnak bakımı nasıl yapılır, tırnak kırılması, tırnak boyama oyunu, tırnak yeme, tırnak süsleme nasıl yapılır, oje ile tırnak süsleme, tırnak süsleme modelleri, tırnak süsleme sanatı, tırnak süsleme makinası, tırnak süsleme videoları, tırnak süsleme seti, tırnak süsleme oyunu, tırnak süslemeleri, güzel resimler tırnak süslemeleri, resim tırnak süslemeleri, tırnak süsleme seti nerede satılır, konad tırnak süsleme seti, kang die a3 tırnak süsleme seti fiyatı, tırnak süsleme seti fiyatı, kang die a3 tırnak süsleme seti fiyat, tırnak süsleme seti video, tırnak süsleme boyaları, tırnak süslemeleri modeli, takma tırnak süslemeleri, tırnak modeli resimleri, tırnak süslemesi, tırnak süslemeleri nasıl yapılır, tırnak süsü nasıl yapılır, tırnak süsü yapıştırma, tırnak süsü oyunlar, tırnak süsü makyaj, tırnak yazıcısı, tırnak süsleri nasıl yapılır, tırnak noktalama aleti, renkli akrilikler, renkli akrilik, renkli jeller, tırnak süsleme setleri, tırnak sticker, tırnak bandı, tırnak yapışkanı, tırnak yapıştırıcı, tırnak dövmesi, minx nail, folyo tırnak, tırnak süsleme folyosu, tırnak taşı, tırnak pulları, tırnak yüzüğü, tırnak yüzükleri, tırnak jelatini, tırnak standları, tırnak stand, tırnak süsleme kalemleri, stamping nail art, stamping, baskı ojesi, tırnak süsleme diskleri, t

Bu ürünü alan kullanıcılarımız aynı zamanda şu ürünleri de aldılar

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ