Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 1 of 9
  Bu ürün, kataloğumuza 25 Temmuz 2013, Perembe tarihinde eklendi.

  * İpek Kirpik Seti
  [kirpik_set]

  Price:  583.00TL

  İPEK KİRPİK SETİMİZİN KİRPİKLER J YADA C OLABİLMEKTEDİR SEÇEBİLİRSİNİZ SEÇMEZSENİZ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLECEKTİR

  3 AY DAYANIKLI DOĞAL İPEK KİRPİKLER Dünya güzellik sektöründe patlama yapan bu muhteşem sistemi sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. Bu özel sistemle kirpikleriniz istenilen uzunlukta,istenilen dolgunlukta ve son derece doğal görünümlü olacaktır.

  Kirpiklerimiz ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir. Bu nedenle işlem bitiminde müşteriniz hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissetmeyecektir. Özel kaynak yapıştırıcısının ince ve çok hızlı kuruma özelliğiyle son derece sağlam ve birbirinden şık kirpikler oluşturabilirsiniz.

  Aylık bakımları sayesinde firmanıza ek yüksek bir gelir ve kalıcı müşteriler kazandıracaksınız. Bu set 200 ile 400 kişi uygulamasına yeticek malzeme içerir.Kişi adetinin değişken olmasının sebebi herkesin aynı adetde ipek kirpik eklemesine ihtiyacı olmamasındandır.Kimi müşterinize 30 kirpik yeterken kimisine 50-60 kirpik anca yetecektir. Setin içerisinde anlanımı kolay ve pratik ağırlıklı eğitim CD si bulunmaktadır.

  NEDEN 2-3 AY DAYANIKLIDIR ? - Kirpiklerimiz normalde 2-3 aylık dönemlerde hergün 1 er 2 şer dökülerek yerini genç kirpiklere bırakmaktadır.Bu perioda bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpiklerde bu doğal dökülme devresinde onlarla beraber dökülmektedir.Kirpiklerimiz sadece bu şekilde dökülmektedir.Aylık bakımlarla ise bu dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere bu özel ipek kirpiklerden ekleyerek alanı hiç eksiltmemiş oluruz.Sonuç o kadar mükemmel olmaktadırki müşteriniz bir daha asla rimel kullanmak istemeyecektir.

  • SET İÇERİĞİ
  • Özel tek tek sıralı 6000 adet (8mm)ipek kirpik
  • Özel tek tek sıralı 6000 adet(10mm)ipek kirpik
  • Özel tek tek sıralı 6000 adet(12mm)ipek kirpik
  • Özel hipoalerjik kaynak yapışkanı 10ml(Büyük Ultra Plush 3Ay Dayanıklılardan.)
  • Kirpik sökücü solisyon 15mL.(Dünyanın en kaliteli sökücülerinden.)
  • Yağsız ve alkolsüz şişede makyaj çıkarıcı.(Stok durumuna göre marka model değişebilir.)
   
  • Kirpik fırçası
  • Kurutucu hava pompası
  • Kirpik altı bantı
  • Yüzük şeklinde yapışkan tutacakları 10Adet veya (Yuvarlak jade stone)
  • Kaliteli kesme makası
  • Kirpik ayırma karga burun cımbız.
  • Kirpik takma cımbızı(sivri uç)
  • Geniş uygulamalı eğitim CD'si
  • Çok kullanışlı makyaj çantası (Model renk değişe bilir)

  İPEK KİRPİK SETİ, İpek kirpik uygulaması şuanda türkiyede 100tl ile 250tl arasında uygulanmaktadır.Bu hesaba göre en uygun fiyattan dahi uygulamada 21.000tl gibi yüksek bir gelir sağlıya bilirsiniz.. ....<

  Yorumları göster

TAGS_PRODUCT

K1, Kirpik, ipek kirpik, ipekkirpik, flare kirpik, takmakirpik, takma kirpik, kirpikler, günlük kirpik, yapışma kirpik, renkli kirpikler, uzun kirpikler, kirpik satanlar, kirpik uzatma yöntemleri, kirpik uzatma, kirpik uzatıcı, kirpik gürleştirme, kirpik dökülmesi, badem yağı, kirpik bakımı, kirpiğin kaşına değdiği zaman, ipek kirpik zararları, ipek kirpik fiyatları, ipek kirpik fiyatı, kadınlar kulübü, ipek kirpik kampanya, ipek kirpik nedir, ipek kirpik seti, ipek kirpik uygulaması, takma kirpik nasıl takılır, takma kirpik fiyatları, kalıcı takma kirpik, takma kirpik nasıl çıkarılır, mac takma kirpik, takma kirpik kullananlar, takma kirpik markaları, mac, lash kirpik, everlash, lash ne demek, ever lash, lash takma kirpik, lash architect 4d maskara fiyatı, lash brush photoshop, lash architect, lash gemisi, lash architect 4d gece siyahı, kalıcı kirpik ekleme, kirpik ekleme fiyatları, kirpik ekimi, kirpik ekleme videosu, kirpik perması, protez kirpik, kirpik serumu kullananlar, loreal kirpik serumu, kirpik serumu eeose fiyatı, kirpik serumu kadınlar kulübü, eeose, lumigan, kirpik dökülmesine çözüm, kirpik neden dökülür, kirpik dökülmesi neden olur, kaş kirpik dökülmesi, kalıcı kirpik, 3 aylık kispik, yapay kirpik, silk lash, kirpik seti, ipekkirpikset, kirpik setleri, ipek kirpik yapıştırıcısı, kirpik yapıştırıcısı, ipek kirpik sökücü, kirpik sökücü, protez kirpik yapıştırıcısı, protez kirpik sökücü, protez kirpik cımbızı, protez kirpik bandı, protez kirpik eğitimi, ipek kirpik yapıştırıcı, ipek kirpik sökücüsü, ipek kirpik setleri, ipek kirpik cımbızı, ipek kirpik izmir, tırnakcenter, tırnak center, laser kozmetik K1

Bu ürünü alan kullanıcılarımız aynı zamanda şu ürünleri de aldılar

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ