Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 7 of 48
  Bu ürün, kataloğumuza 13 Aralk 2013, Cuma tarihinde eklendi.

  * DÖVME VE KALICI MAKYAJ SİLME MAKİNASI
  [TOP-V12]

  Price:  30,855.00TL

  KALICI MAKYAJ SİLME MAKİNASI - DÖVME SİLME MAKİNASI

  Ürün Detayları: Dövme Silme Makinası Marka İsmi: Model No: Laser ND_YAG - LCD Dokunmatik Ekran

  Kısa bir tanıtım: Bu Dövme Çıkarma Lazer Makinesi, lazer tıbbi ekipman ve kalite kontrol gereksinimlerinin ilgili ulusal güvenlik standartlan gözetilerek tasarlanmış ve üretilmiş olup uluslararası gelişmiş seviyeye ulaşmış durumdadır. Bu makine Kore'nin gelişmiş optik teknolojisini ve bileşenlerini, çok fonksiyonel mikro bilgisayar kontrol sistemini, farklı dövme ve pigmentli lezyon çıkarma işlemlerini ve lazer renklendirmesi ile ayarlanabilir nokta boyut lazer lenslerini vs. bünyesinde bulundurmaktadır. İşlem Kuralları:

  Nd:YAG Lazer ve ileri lazer Q switch teknolojisini ve lazer frekansı çift lazer teknolojisini kullanarak, lazer çok kısa sürede yayılmakta ve yüksek yoğunluklu eneıjili devasa darbeler oluşturmaktadır. Lazer darbesi ve ısınma süreci yüksek hızlı genişleme sağlayarak dokuyu pigmentlemekte ve ufak parçalara ayırmakta ve bu ufak parçalar fagositoz ve insan vücudunun makrofajı ile emilmektedir.

  5D modeli çift dalga lazer işlem makinesinin çıkışı 1064 nm ve 532 nm lazeri değerindedir; bu melanin ve hemoglobin ile emilmektedir. Bu makine etkin bir şekilde pigmentleri ve vasküler dokulan dağıtmakta ve dokular etrafında hiçbir zedelenme oluşmamaktadır. Buna tıpta "Seçici Lazer Termal Absorpsiyon" süreci denmektedir.

  İşlemin Kapsamı:

  Dövme ve Kalıcı Makyaj uygulamalarını Çıkartır. Ota nevusu, kahve lekelerini, yaşlılık pigmentlerini, çilleri çıkarır. Şarap lekelerini ve örümcek anjiyomatası çıkartır. Kaş, göz kalemi, dudak bakım ürünleri, ruj ve vs. çıkartır.

  Cilt bakımı: gözenekleri daraltır, beyazlatır, yağlılığı kontrol eder, uçuk, şişlik ve delikleri onanır ve Akne Yaralannı yok eder.

  Teknoloji Yararları: Yüksek eneıj i: lOOOmj Hızlı frekans: 10Hz

  Yüksek stabilité: Bu makine gelişmiş optik teknolojisini ve bileşenlerini bünyesinde bulundurmakta ve bize ait patent ve yararı olduğu tescillenmiş otomatik su devresi kontrol sistemi ile kurulmaktadır. İşletimi kolay ve esnektir ve güç kesintisi daha düşüktür. Bu yüzden, anza oranı ve onarım süresi çok düşüktür. Ancak, sürekli olarak en az 5 saate kadar çalışabilmektedir.

  Teknik Parametreler:

  Technical parameters

  Product Name :TOP-V12

  Light Source: Nd:D YAG Light

  Wavelength:1064nm 532nm

  Pulse width: 3.5~10ns

  output:600W

  Fluence:1500mj

  Repeat frequency:1 2 3 4 5Hz

  Power:220v/110v 50Hz/60Hz

  Size of appearance:410*250*210mm DÖVME VE KALICI MAKYAJ SİLME MAKİNASI KALICI MAKYAJ SİLME MAKİNASI - DÖVME SİLME MAKİNASI - kalıcı makyaj silme makinası, laserle kalıcı makyaj silme, laserle dövme silme, laser dövme silme makinası, dövme silici makine, laser dövme silme, laser kalıcı makyaj silme

  Yorumları göster

Bu ürünü alan kullanıcılarımız aynı zamanda şu ürünleri de aldılar

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ