Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 22 of 48
  Bu ürün, kataloğumuza 24 ubat 2014, Pazartesi tarihinde eklendi.

  Cuticle Remover Sina (Tırnak Eti Eritici)
  [CURE-1/2]

  Price:  16.50TL

  ((( Tırmak Eti Eritci )))

  Tırnak eti sorunları ancak düzenli tırnak bakımı ile önlenebilir.Tırnak etleri asla makasla kesilmemelidir çünkü makasla kesmek tırnak etlerinin kalınlaşarak uzamasına,tırnağa daha çok yapışmasına ve sonunda parçalara ayrılarak şeytan tırnağına dönüşmesine yol açar.Çabucak ve kolayca uygulanan tırnak eti çıkarıcı tırnak etlerinin geriye itilebilmesi ve ölü dokunun giderebilmesine olanak tanımak için fazla tırnak etini gevşetir.Ojeyi çıkardıktan sonra tırnağın çevresindeki tırnak etlerine sürün.Ucuna pamuk sarılmış tahta bir manikür çubuğu ile tırnak etlerini geriye itmeden önce 1 dak.bekleyin.Tırnak çevresini yumuşakça temizleyin ve şekillendirin.Ölü dokuyu temizleyin ve ürünü tırnaklarınızdan akıtmak için ellerinizi sabunlu su ile yıkayın.Ürünü iltihaplı,yaralı ve hassas tırnak etlerine uygulamayın.

  Açıklama :

  Sadece 15 Saniyede Tırnak Eti Temizleyici / Manikür Sürenizi Yarıya İndirin! Uzamış tırnak etlerinizi sadece 15 saniyede çıkarılmasına yardımcı olur. Üstelik kesme işlemi gerektirmeden

  PROBLEM : Kalınlaşmış ve sertleşmiş tırnak etleri

  ÇÖZÜM : Devrim yaratan jel formülü ile 15 saniye içerisinde tırnak etlerinize nüfuz ederek kolayca itilmelerini destekler.

  Kesme işlemi gerektirmeden, tırnak çevresinde yer alan ölü deriyi temizlemeye, pratik ve sağlıklı bir manikür sağlamaya yardımcı olur. Uygulamadan 15 sn sonra su ve sabun ile yıkanmalıdır.

  Cuticle remover

  Yorumları göster

Bu ürünü alan kullanıcılarımız aynı zamanda şu ürünleri de aldılar

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
LASER KOZMETİK