Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 23 of 35
  Bu ürün, kataloğumuza 05 Aralk 2017, Sal tarihinde eklendi.

  Bipolar RF Radyo Frekansı Mezoterapi İğnesiz Güzellik Makinesi
  [rf-001]

  Price:  2,315.78TL

  Bipolar RF Radyo Frekansı Mezoterapi İğnesiz Güzellik Makinesi

  Özellikler:

  1. Derhal etki: Kollajen kontraksiyonu derhal sıkılaştırır, cildi sıkılaştırır.

  2. Uzun vadeli etkiler: Kollajen rekonstrüksiyonu ve yeniden doğuş; kırışık azaltma, cilt pürüzsüzlüğü ve elastikiyet, daha genç bir hal alıyor

  3. Güvenli ve kullanımı kolay

  4. Aplikatörler, ömür boyu sınırsız kullanım, düşük maliyetli tedavi

  5. Enerji serbest bırakmasını ve ayarlanabilir oranı otomatik olarak kontrol edebilir. Aplikatör cana cilt bırakıp tedavi altına alabilir, cilde zarar vermez 6. Cihazın çalışma frekansı, sinirler ve kaslar üzerinde bir heyecan ve uyarılma yapmaz.

  Teknoloji:

  Elektroporasyon:

  Elektroporasyon, enjeksiyonsuz kolajen enjekte edebilen kozmetik bir yöntemdir. kısa sürede hücreler arası üretim alanı, ağrısız bir şekilde dizayn edilerek, gerekli malzemeleri direkt olarak dermis ve subkütan dokuya iletir.

  Mezoterapi (Resim iğne):

  Avrupa'da, enjeksiyonsuz çok popüler. Özelliği süper penetrasyon. İğne penetrasyonu, cilt yüzeyinden 1 mm'ye inth penetrasiyonun 10 katıdır. 4 mm derinliğinde yaklaşık 27 kat, aktif içerikleri cildin içine çekebilir, bu nedenle en yüksek seviyede oynayabilir ve aslında gençleşebilir bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  RF (radyo frekansı):

  PF, sabit cilt sıcaklığının ve RF elektron dalgasının derin ısınmasının temel teknolojisidir ve hasar görmeden rahat cildi garanti eder ve ısı iletimi oluşturmak için radyo dalgalarını kullanır, vücudun iyonlarını uyarılarak cildi derinleştirir, şarj edilmiş koloidal parçacıklar üretir hızlı hareket eden veya titreşimli, sürtünme ısı üretir, organik moleküllerin reaksiyonu altında dermal kollajen dokusu ısıtma rezonansı teknolojisi. Cildin kolajen sıcaklığı 45-60 dereceye ulaştığında doğal olarak oluşan kontraksiyonlar, uyarılması ve kolajenin atrofisini ve kayıplarını azaltmak için daha fazla kollajen salgılar, cildin yumuşak stentlerini yeniden düzenleyip yeniden yapılandırır, nihayet cildi sıkılaştırır, kırışıkları yumuşatır , cildin elastikiyetini düzeltme ve parıltı efektleri.

  Yorumları göster

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
LASER KOZMETİK